Flash news

V sekci audio jsem konečně dal patrně už finální verze mých nahrávek pro moje první a asi poslední CD.
Rádi bychom po díle Dr. Bedřicha Böhnela: Z minulosti zmizelých jihočeských osad Vztuh a Ortvínovic a Nícovy Hory (dnešní Hlincové Hory)  publikovali i další díla tohoto autora o historii Hlincové Hory - jedno - PAMĚŤNÍ KNIHA HLINCOVÉ HORY OD PŘEVRATU 1945 A V DALŠÍCH LETECHv dohledné době. Zatím jsme sem dali Spisek Josefa Tischlera o konci okupace a následujícím roku.
V nové rubrice najdete demosnímky mnou pracně vybojovávaného alba, které se mi už několik let nedaří dokončit - jednou ztratím hlas, pak zase necvičím na kytaru, někdy ztratím i chuť.
ŽELEZNÁ ŠORNA má nyní svoje stránky a má je rovněž na Bandzone.cz a na Facebooku. Fanoušci, čekáme na vaše ohlasy (písní českých - ruský nezpíváme!)
Kapela všech kapel futrál: ŽELEZNÁ ŠORNA is not dead. It's back!!!
Letos jsou v Clamu ZZ top a Status Quo. Stále čekáme na potvrzení koncertu Strahova v Protivíně, nebo někde jinde na Jihu.
6. 7. 2012 jsme jeli do Rakouska na festival Clam Burg live, kde hráli: Ten Years After, Mother Finest, Jethro Tull a Uriah Heep.
Tak já mám letos kulturu asi za sebou. Někdy na přelomu podzimu a zimy asi uspořádáme DÝZU. Máme "nové" písničky. Snad se to bude líbit a lidi přijdou.
Videa lze nově přehrávat jak malá, tak zvětšená. VYZKOUŠEJTE!!! Navíc jsou další přidaná nově.
Turnaj pétanque 14. 5. vyhrály Vlaštovky (Jiřina a sestřenice), druhá byla Sluníčka, třetí Green Power a čtvrtí Bombarďáci.
HLINCOVÁ HORA OPEN, turnaj v nohejbalu trojic: 1. Mrhal (Rousek J., Rousek T. a Zikeš D. ml.); 2. Jánevim; 3. Beaujaulais
Mou chybou mi už podruhé přišlo double DVD FREE FOREVER - (viz ZDE). Kdyby ho někdo chtěl, ozvěte se. (Když nebudete vědět jak, zkuste to vlevo e-mailem.)

Sportovní akce, která nikomu, kdo se považuje, nebo je považován, za sportovního sportovce nemůže utéct: PÉTANQUE, turnaj dospělých, 14. 5. 2011, přihlášky na místě. Info Petrů & Ševčíková.

Akce,  které kulturnímu člověku nemohou uniknout: sobota 18. června v 20:00  Čkyně - Koncert metalové královny DORO Pesch... *** sobota 20.srpna. Volary - Strahov  -  městské Slavnosti dřeva, open air koncert 19.00 - 24.00

Světe zboř se!!! Konečně jsem dostříhal Řecko a už mě zbývá "jen" Mexiko a 2. díl Saiků svatby. Dorazim to chronologicky. Mexiko bylo dřív.
Zástupce Wimpy se zberchal a je, adekvátně svému věku, v cajku a kodici. Byla opět čkyně, článek napíšu co by dup (dub?).
Ctěl jsem původně psát o Plastic People na Perštátě, ale dnes se stala zlá nehoda zástupci Wimpymu, takže nemám náladu. Zástupce Wimpy se málem utopil v leknínovém jezírku, kam se chodíval zchladit a jeho stav je v této chvíli vážný.
Tuto sobotu 3. 10. 2009 bude od 13 hodin na hřišti poslední velká akce Turnaj v pétanque.
Dneska jsem umístnil na světovou síť webovou prezentaci naší hospody.

Na tohle se koukněte! To je fakt hustý :-D - něco mi to připomíná.

Před časem vyšla v edici Zmizelé Čechy zajímavá knížka Vráti Klaboucha  Rudolfovsko o Perštátě a okolí. Naší redakci se podařilo (vůbec ne pod pohrůžkou fyzického násilí, jak tvrdí zlí jazykové) do našeho výtisku  získat autorovo věnování.