KNIHOVNA

 

 

 

Umba - šéfredaktor (ICQ: 390538583)

Pravděpodobně potomek Masájů omylem narozený v Čechách bílým rodičům. Původně pracoval v redakci jako překladatel z a do svahilštiny, ale bohužel už neumí žádný jiný jazyk. Když nás poprvé pozdravil, mysleli jsme, že mluví o letadle. Redakční poskok byl vyslán do Afriky, aby opatřil slovník. Ten však peníze propil a jediné, co zjistil, že Umbovo nejčastější úsloví "Hakuna matata" a "Pole pole," znamenají "pohoda" a "pomalu." "Jambo" pak znamená "ahoj" a ne Boeing 747.

 

 

 

 

 

 

Wimpy - zástupce šéfredaktora

Jediné, co o něm víme je, že to pravděpodobně není člověk. Neumí ani svahilsky, takže ani většinou nevíme, co štěká. Původně působil v redakci jako vysavač, ale protože vysával jen potraviny a tak byl dražší než lux, jmenoval ho Umba po povstání svým zástupcem, což ovšem nikterak nezpůsobilo snížení jeho denní spotřeby.

R.I.P

 

 

 

 

 

 

ZACK - redakční poskok  (SKYPE: j.w.wimpy)

Je to pravděpodobně člověk. Původně pracoval v redakci jako šéfredaktor. Následovalo vzbouření redakce, když nechtěl dále vydávat rozhledy, a tak zvýšil žádné příjmy z této činnosti a následně platy ostatních zaměstnanců. Po redakčním puči  smí pracovat jako redakční poskok a vykonávat veškerou činnost spojenou s vydáváním Hlincovských rozhledů i přípravou internetové stránky.

 

 

 

 

home